Často kladené otázky

Je na zadanie objednávky potrebná registrácia?

Nie. Ak chcete zadať objednávku, pridajte požadovaný tovar do nákupného košíka a potom kliknite na tlačidlo objednať.

Nerozumiem prípravám. Čo je pre mňa najvhodnejšie?

Náš katalóg tovarov opisuje ich účinky a zdravotné odchýlky, pri ktorých by sa mali piť. Preskúmajte tieto informácie podrobne: pomôžu vám vybrať liek, ktorý vám bude vyhovovať viac ako ostatné. Ak tieto informácie nestačia, zakúpte si najprv minimálnu dávku a určte vhodný prípravok v praxi.

Aký je rozdiel medzi generikami pre účinnosť

Generický sildenafil citrát sa odporúča na zvýšenie účinnosti. Generický Sialis je vhodný pre mužov na zlepšenie erekcie. Generická Levitra je nominovaná na zlepšenie sexuálnej aktivity. Generický dapoxetín sa prijíma na predĺženie sexu. Všetky ženské patogény sa odporúčajú na prijatie, aby sa odstránili nepríjemné pocity počas sexu. Pomôže vám uvoľniť sa. Zvýšte výber mazania. Zlepšenie orgazmu.

Pôsobia generické lieky rovnako ako originál?

Áno, generické lieky majú rovnaké liečivé vlastnosti, pretože obsahujú rovnaké účinné látky ako originál. Existuje aj opačný prípad: vedľajšie účinky generík a značky sa tiež zhodujú.

Kde vyrábate drogy, ktoré predávate?

Všetky lieky prezentované v našej vitríne sa vyrábajú v Indii v takých farmaceutických závodoch ako Sunrise, Ajanta, Fortune Healthcare, Cipla, Centurion Lab.

Môžete zaručiť kvalitu tabletu?

Áno, všetky lieky sú dvakrát testované - v továrni v Indii a v našom predajnom sklade na Slovensku. Účinok tabliet typu "jeden k jednému" je rovnaký ako účinok značkových liekov. Vďaka tomu je zaručená kvalita tabliet.

Mäkké tablety: čo to je?

Hlavným rozlišovacím znakom mäkkej tablety je rýchlosť pôsobenia na telo. Tieto lieky sa podávajú pod jazykom a pôsobia v priemere o 15 minút rýchlejšie ako zvyčajne. Terapeutický účinok je viditeľný do 10 minút po použití.

Mám problémy s erekciou na pozadí strachu zo zlyhania. Mal by som dostať vaše pilulky na vyriešenie tejto otázky alebo sa vrátim k normálu?

Samozrejme, že pôvod vášho problému je skôr psychický a musíte sa najprv poradiť so psychológom. Zároveň existujú pomerne časté prípady, keď prítomnosť Viagry vo vrecku saka robí človeka silnejším a sebavedomejším v sexuálnom zmysle.

Ako sú balené tabletky na potenciu?

Prípravky na zvýšenie účinnosti sú balené vo firemnej škatuli, vo vnútri sú blistre s tabletami. Počet tabliet v každom blistri sa líši v závislosti od typu prípravku. Objednávky sa pri zadávaní balia do nepriehľadnej škatule bez identifikačných znakov, čo pomáha chrániť súkromie balíka.